جمع بندی کلیه مقاله های نجومی فصل ششم – سفر به ماه

کلیه مقاله های فصل ششم ( ماه- قسمت سوم – سفر به ماه ) به صورت یک فولدرZeep  شده تهیه می شود که شامل ۱۰ فایل PDF که در۱۰ بخش مجزا تهیه شده است . این فایل ها همه آن چیزی است که تا اینجا روی سایت قرار داده شده است و به منظور آموزش مقدماتی نجوم می باشد .

۱ اهداف این فصل

این فصل در مورد سفر به ماه می باشد . سفری که آرزوی اولیه انسان ها از اولین دوران تمدن بشری تا امروز می باشد  این فصل را با مقاله اول با نام “ رویای ماه “ شروع می کنیم . در این مقاله از آرزوی انسان ها در دستیابی به ماه شروع کرده ( آرزوئی که سرانجام با فرود آپولو ۱۱بر سطح ماه تحقق پذیرفت ) و از آنجائی که سفر به ماه با داستان پرواز عجین شده خلاصه ای از داستان پرواز (مقاله “داستان پرواز در قسمت فیزیک  منتشر شده و در اینجا تنها لینک آن را گذاشتیم ) را قرار دادیم .
در ادامه به شروع پروژه های پرواز به ماه پرداختیم و خلاصه ای از مقالات مرتبط با پروژه آپولو و پروژه های سفر به ماه را (که قبلا منتشر شده و یا می شود ) گذاشتیم و دست آخر هم نتیجه گیری کلی کردیم .
بنابراین اولین مقاله در واقع خلاصه ای از نه مقاله بعدی به همراه مقاله هائی که در قسمت های دیگر (فیزیک و محیط زیست)منتشر شده است می باشد.
مقاله های بعدی به ترتیب در موردنیازهای بشر درفضا و زندگی در فضا تا ماموریت های پروژه آپولو می باشد و در آخرین مقاله به بررسی نظریه “ دروغ بودن سفر به ماه “ پرداختیم و آن را  مورد بررسی قرار دادیم .

۲  مقاله های این فصل

فهرست و لینک مقاله های این فصل ( به ترتیب ) در اینجا آورده می شود برای مطالعه هر کدام از بخش ها به روی ان کلیک کرده و مطالعه کنید.( این فصل در حال کامل شدن است لینک مقاله های بعدی بعد از انتشار بر روی این صفحه قرار خواهد گرفت)

۱ رویای ماه

۲- زندگی در فضا

۳- رقابت فضائی

۴- پروژه آپولو

۵- آپولو یک

۶- آپولو یازده

۷- در مسیر ماه

۸- آپولو سیزده

۹- آپولو چهارده تا هفده

۱۰ – توطئه فرود برماه

برای درک بهتر مطالب بهتر است مطالب را به همان ترتیب که شماره گزاری شده و آورده شده مطالعه کنید و بخصوص به شکل ها هم توجه کنید مطالب فایل های PDF به ترتیب به این صورت است .
برای خواندن هر قسمت مقاله می توانید روی آن کلیک کنید.

بعد از باز کردن فایل Zeep(در صورتی که برنامه ای برای باز کردن فایل های Zeep در کامپیوتر و یا اندروید ندارید می توانید بسته به سیستم خود از این لینک ها دانلود کنید ) برای این که بهترین نتیجه را بگیرید بهتر است فایل های PDF تهیه شده را به همان ترتیبی که آورده شده مطالعه کنید ( برای خواندن  فایل های PDF باید برنامه Adobe PDF Reader روی سیستم شما نصب شده باشد برای نصب این برنامه  اینجا را کلیک کنید)

برای مطالعه مقاله های روانشناسی اینجا  را کلیک کنید .

عکس های طبیعت, طبیعت خوانسار , شکوفه های بهاری  , گلستان کوه ,دانلود آلبوم های کامل بهترین و زیباترین عکس ها ,آلبوم هائی با صدها عکس کیفیت بالا ,  در هیچ کجای اینترنت این عکسها را پیدا نمیکنید , عکس هابدون استفاده از تکنیک های فتوشاپ تهیه شده , کاملا طبیعی 

برای آموزش کامل و حرفه ای گوگل مپ روی شکل زیر کلیک کنید

همه جیز در مورد گوگل مپ

۱) هر گونه اظهار نظر را در فرم اظهار نظر کاربران وارد کنید .
۲) نظرات بعد از تایید مدیریت نشان داده می شود .
۳) با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را هرچه بیشتر  همراهی کنید . مدیریت از انتقادات و پیشنهادات سازنده شما استقبال میکند .
۴) نوشته های قرمز پر رنگ ارجاع به لینک هستند که هنوز لینک آنها قرار داده نشده است ( هنوز صفحه آنها منتشر نشده است )
۵) نوشته های آبی پر رنگ ارجاع به لینک هستند که لینک آنها قرار داده شده است ( صفحه آنها منتشر شده است )
۶) هرگونه بهره برداری : کپی تمام و یا قسمتی از مطالب این سایت بدون ارجاع منبع آن ممنوع می باشد .
۷) تکثیر فایل های Pdf با ذکر منبع آزاد ولی فروش آن تحت هر عنوان و با ذکر منبع هم ممنوع می باشد.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.